Totul despre Plante
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Totul despre Plante

Pentru cei care nu au gradini, sa stiti ca putem crea gradini frumoase si in ghivece. Acesta este un forum despre plantele de apartament si de ce nu si al plantelor destinate gradinilor.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara

In jos 
+11
Sabina
Ank@
VeVe
ratusca urata
g.marina
edithP
VYKY
Julianna
mayalia
adrianpopescu
Admin
15 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Ank@

Ank@


Mesaje : 24
Data de inscriere : 09/03/2010

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 09, 2010 1:20 am

Io-te-ma ! ha! Am gasit usa de la intrare...e bine lol!

E cineva acasa? Scularea, Floricico, ai musafiri flower
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 107
Data de inscriere : 05/03/2010
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 09, 2010 1:34 am

Bine ai venit

te asteptam cu mare drag ca sa fi criticul meu :winking: :winking: :winking:
big hug big hug big hug
kiss kiss kiss


Ultima editare efectuata de catre Admin in Mar Mar 09, 2010 2:47 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://pasiuneamea.all-up.com
Ank@

Ank@


Mesaje : 24
Data de inscriere : 09/03/2010

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 09, 2010 1:37 am

Am fost si la Oscar critic, ce naiba! Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Lol

Prima...nu ma lasa sa postez tUate maimutele...ia, aia cu ochelari, sa vedem... Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 114849 Ia-le mata la rand...nu merge toate
Sus In jos
VYKY




Mesaje : 91
Data de inscriere : 06/03/2010

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 09, 2010 11:19 am

Buna dimineata!
Sus In jos
VYKY




Mesaje : 91
Data de inscriere : 06/03/2010

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 09, 2010 11:23 am

kiss kiss kiss
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 107
Data de inscriere : 05/03/2010
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 09, 2010 11:24 am

Vicky ai vazut mesajul meu petru tine???
ti l-am trimis prin Pm
Sus In jos
https://pasiuneamea.all-up.com
VYKY




Mesaje : 91
Data de inscriere : 06/03/2010

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 09, 2010 11:31 am

[quote="Admin"]Vicky ai vazut mesajul meu petru tine???
ti l-am trimis prin Pm
[/quote
Da multumesc insa m-am incurcat
Am urmat pasii descrisi de tine dar n-am reusit sa pun poza.
Am dat click pe Browse,apoi open si trimite dar cred ca mai trebuia ceva ca nu mi-a aparut poza.

dak vrei lasa-mi un mesaj la Pm cu adresa ta de mess si o sa iti dau toate indicatiile big hug
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 107
Data de inscriere : 05/03/2010
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 09, 2010 11:36 am

[quote="VYKY"]
Admin a scris:
Vicky ai vazut mesajul meu petru tine???
ti l-am trimis prin Pm
[/quote
Da multumesc insa m-am incurcat
Am urmat pasii descrisi de tine dar n-am reusit sa pun poza.
Am dat click pe Browse,apoi open si trimite dar cred ca mai trebuia ceva ca nu mi-a aparut poza.

dak vrei lasa-mi un mesaj la Pm cu adresa ta de mess si o sa iti dau toate indicatiile big hug
Sus In jos
https://pasiuneamea.all-up.com
Ank@

Ank@


Mesaje : 24
Data de inscriere : 09/03/2010

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 09, 2010 5:33 pm

Pardon, am intrat pe la SuJestii...zic la plecare Buna sa va fie ziua! Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 866301 ( nu merge maimuta cu big hug )
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 107
Data de inscriere : 05/03/2010
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 09, 2010 5:35 pm

Ank@ a scris:
Pardon, am intrat pe la SuJestii...zic la plecare Buna sa va fie ziua! Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 866301 ( nu merge maimuta cu big hug )

big hug big hug
Sus In jos
https://pasiuneamea.all-up.com
VYKY




Mesaje : 91
Data de inscriere : 06/03/2010

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 09, 2010 5:50 pm

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 BBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 UBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 NBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 ABuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 EmptyBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 LBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 ABuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 EmptyBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 TBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 OBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 ABuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 TBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 ABuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 EmptyBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 LBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 UBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 MBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 EBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 A
Sus In jos
VYKY




Mesaje : 91
Data de inscriere : 06/03/2010

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 10, 2010 9:40 am

Buna dimineata! kiss kiss kiss
Sus In jos
Julianna

Julianna


Mesaje : 18
Data de inscriere : 06/03/2010

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 10, 2010 11:51 am

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 BBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 UBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 NBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 ABuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 EmptyBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 EmptyBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 EmptyBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 EmptyBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 ZBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 IBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 UBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 ABuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 EmptyBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 EmptyBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 EmptyBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 EmptyBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 DBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 RBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 ABuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 GBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 IBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 LBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 OBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 R
Sus In jos
VYKY




Mesaje : 91
Data de inscriere : 06/03/2010

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 10, 2010 2:27 pm

Julianna a scris:
Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 BBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 UBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 NBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 ABuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 EmptyBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 EmptyBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 EmptyBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 EmptyBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 ZBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 IBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 UBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 ABuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 EmptyBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 EmptyBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 EmptyBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 EmptyBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 DBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 RBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 ABuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 GBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 IBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 LBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 OBuna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 R


BUNA ZIUA!
Sus In jos
VYKY




Mesaje : 91
Data de inscriere : 06/03/2010

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mar 11, 2010 10:47 am

BUNA DIMINEATA TUTUROR!
Sus In jos
VYKY




Mesaje : 91
Data de inscriere : 06/03/2010

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mar 11, 2010 5:11 pm

Buna ziua !vad ca nu-i nimeni pe aici.
Sus In jos
ratusca urata

ratusca urata


Mesaje : 22
Data de inscriere : 07/03/2010

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mar 12, 2010 2:59 pm

Viky am sosit .dar urzici nu mi-ai adus ? crying
Sus In jos
Sabina

Sabina


Mesaje : 17
Data de inscriere : 12/03/2010

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mar 12, 2010 7:36 pm

Am intrat in comunitatea voastra si abia astept sa va cunosc. big hug
Sus In jos
ratusca urata

ratusca urata


Mesaje : 22
Data de inscriere : 07/03/2010

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 13, 2010 12:16 am

Sabina a scris:
Am intrat in comunitatea voastra si abia astept sa va cunosc. big hug
asa zici tu ? treaba ta ...sa nu zici ca nu ti-am zis big grin Bine ai venit big hug


BRE ,Flowerino .............cum ma intorc acasa ? crying devil n-am nici prima pagina nici acasa ............. waiting
Sus In jos
ratusca urata

ratusca urata


Mesaje : 22
Data de inscriere : 07/03/2010

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 13, 2010 12:18 am

lol! am gasit scurtatura ........... applause
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 107
Data de inscriere : 05/03/2010
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 13, 2010 10:16 am

Sabina a scris:
Am intrat in comunitatea voastra si abia astept sa va cunosc. big hug

Bine ai venit
Sper sa te simti bine alaturi de noi big hug big hug kiss kiss
Sus In jos
https://pasiuneamea.all-up.com
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 107
Data de inscriere : 05/03/2010
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 13, 2010 10:17 am

ratusca urata a scris:
Sabina a scris:
Am intrat in comunitatea voastra si abia astept sa va cunosc. big hug
asa zici tu ? treaba ta ...sa nu zici ca nu ti-am zis big grin Bine ai venit big hug


BRE ,Flowerino .............cum ma intorc acasa ? crying devil n-am nici prima pagina nici acasa ............. waiting

Dai click pe Index big grin big hug kiss
Sus In jos
https://pasiuneamea.all-up.com
silvia

silvia


Mesaje : 5
Data de inscriere : 13/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Campulung-Muscel

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 13, 2010 11:12 am

Buna dimineata kiss big hug
Sus In jos
silvia

silvia


Mesaje : 5
Data de inscriere : 13/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Campulung-Muscel

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 13, 2010 11:14 am

Admin a scris:
Sabina a scris:
Am intrat in comunitatea voastra si abia astept sa va cunosc. big hug

Bine ai venit
Sper sa te simti bine alaturi de noi big hug big hug kiss kiss

bine ai venit big hug kiss
Sus In jos
Sabina

Sabina


Mesaje : 17
Data de inscriere : 12/03/2010

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Bine v-am gasit   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 13, 2010 4:57 pm

Multumesc pt primire si eu sper sa va simtiti bine alaturi de mine. big hug
Sus In jos
Continut sponsorizat





Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara
Sus 
Pagina 2 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Cafeaua de dimineata
» Pa....La revedere.....Pe curand

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Totul despre Plante :: Diverse :: Salutari-
Mergi direct la: