Totul despre Plante
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Totul despre Plante

Pentru cei care nu au gradini, sa stiti ca putem crea gradini frumoase si in ghivece. Acesta este un forum despre plantele de apartament si de ce nu si al plantelor destinate gradinilor.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara

In jos 
+11
Sabina
Ank@
VeVe
ratusca urata
g.marina
edithP
VYKY
Julianna
mayalia
adrianpopescu
Admin
15 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
VYKY




Mesaje : 91
Data de inscriere : 06/03/2010

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mar 13, 2010 6:50 pm

Buna seara tuturor!
Sus In jos
Sabina

Sabina


Mesaje : 17
Data de inscriere : 12/03/2010

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Buna seara,dragelor   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mar 13, 2010 8:49 pm

Am apaut si eu,ce mai ziceti?
Sus In jos
Sabina

Sabina


Mesaje : 17
Data de inscriere : 12/03/2010

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Buna   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mar 13, 2010 9:16 pm

Fetelor,dar e cam gol pe aici,sper sa vb si noi putin despre plantute,care ce aveti,cum le ingrijiti....dar mai revin poate atunci am noroc. flower
Sus In jos
VYKY




Mesaje : 91
Data de inscriere : 06/03/2010

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 14, 2010 9:26 am

Buna dimineata si bine ati venit Sabina si Silvia!
Poate ca reusim sa ne intalnim.
Sus In jos
kikilina

kikilina


Mesaje : 7
Data de inscriere : 14/03/2010

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 14, 2010 10:38 am

[b]hello
am intrat? sau nu?
thinking
Sus In jos
edithP




Mesaje : 5
Data de inscriere : 06/03/2010
Localizare : hunedoara

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 14, 2010 10:41 am

kikilina a scris:
[b]hello
am intrat? sau nu?
thinking

ai intrat lol!

big hug big hug big hug kiss kiss
Sus In jos
kikilina

kikilina


Mesaje : 7
Data de inscriere : 14/03/2010

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 14, 2010 10:44 am

edithP a scris:
kikilina a scris:
[b]hello
am intrat? sau nu?
thinking

ai intrat lol!

big hug big hug big hug kiss kiss

[b]vazui bre ca am intrat da' de ce nu/mi arata si semnatura waiting

kiss kiss kiss big hug big hug big hug big hug
Sus In jos
edithP




Mesaje : 5
Data de inscriere : 06/03/2010
Localizare : hunedoara

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 14, 2010 10:53 am

kikilina a scris:
edithP a scris:
kikilina a scris:
[b]hello
am intrat? sau nu?
thinking

ai intrat lol!

big hug big hug big hug kiss kiss

[b]vazui bre ca am intrat da' de ce nu/mi arata si semnatura waiting

kiss kiss kiss big hug big hug big hug big hug

si yo ma chinuiam sa-mi pun avatar .... thinking
Sus In jos
Sabina

Sabina


Mesaje : 17
Data de inscriere : 12/03/2010

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Buna ziua   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 14, 2010 5:24 pm

Ce faceti,cum de tot timpul e asa gol pe aici,abia astept sa vorbim,sa fim mai multi,astept rose
Sus In jos
suzana




Mesaje : 4
Data de inscriere : 14/03/2010

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 14, 2010 6:42 pm

[i] buna seara, floricelelor ! flower

ce v-am mai cautat !!!!!!!!!!!!!!!!!!! I don\\'t want to s

dar acum am pus semne sa gasesc drumul rose rose rose rose

big hug big hug
Sus In jos
Sabina

Sabina


Mesaje : 17
Data de inscriere : 12/03/2010

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Bine ai venit   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 14, 2010 6:46 pm

Ma bucur fiindca am gasit pe cineva conectat
big hug
Sus In jos
kikilina

kikilina


Mesaje : 7
Data de inscriere : 14/03/2010

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 15, 2010 6:54 am

nu stiu sa ma deconectez Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 933585 Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 933585 Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 933585 Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 933585 Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 933585 Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 933585

imi zice si mie cineva Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 946919 Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 946919

o sa scriu pe toate topicurile poate ma vede cineva
Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 53653 Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 53653 Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 624889 Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 624889
Sus In jos
VYKY




Mesaje : 91
Data de inscriere : 06/03/2010

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 15, 2010 12:53 pm

Bine ai venit KIKI ! Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 543977 Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 543977 Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 543977
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 107
Data de inscriere : 05/03/2010
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 15, 2010 5:08 pm

Bine ati venit

Sabina
Silvia
Suzana
Kiki
Edith


Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Gerbere-Colorate-poza-t-P-n-d_310
Sus In jos
https://pasiuneamea.all-up.com
Sabina

Sabina


Mesaje : 17
Data de inscriere : 12/03/2010

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 15, 2010 6:44 pm

Bine v-am gasit,ce mai spuneti? flower
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 107
Data de inscriere : 05/03/2010
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 15, 2010 6:46 pm

Sabina a scris:
Bine v-am gasit,ce mai spuneti? flower

Buna Sabina
te astept sa scrii si la celelate subiecte winking kiss
Sus In jos
https://pasiuneamea.all-up.com
suzana




Mesaje : 4
Data de inscriere : 14/03/2010

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Icon_minitimeLun Mar 15, 2010 10:21 pm

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Smilie_sleep_103
Sus In jos
kikilina

kikilina


Mesaje : 7
Data de inscriere : 14/03/2010

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Icon_minitimeMar Mar 16, 2010 7:42 am

am trecut sa va salut

deci

buna dimi
Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Icon_flower Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Icon_flower
Sus In jos
Julianna

Julianna


Mesaje : 18
Data de inscriere : 06/03/2010

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Icon_minitimeMar Mar 16, 2010 8:19 am

buna dimineata dragilor Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 543977 Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 543977 Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 543977
Sus In jos
suzana




Mesaje : 4
Data de inscriere : 14/03/2010

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Icon_minitimeMar Mar 16, 2010 1:22 pm

Julianna a scris:
buna dimineata dragilor Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 543977 Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 543977 Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 543977


buna ziua dancing dancing dancing dancing
Sus In jos
VYKY




Mesaje : 91
Data de inscriere : 06/03/2010

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Icon_minitimeMar Mar 16, 2010 1:38 pm

Buna ziua doamnelor! Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Icon_flower Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Icon_flower Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Icon_flower
Sus In jos
Sabina

Sabina


Mesaje : 17
Data de inscriere : 12/03/2010

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Icon_minitimeMar Mar 16, 2010 1:41 pm

Buna,dragele mele
Sus In jos
suzana




Mesaje : 4
Data de inscriere : 14/03/2010

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mar 17, 2010 9:47 am

flower

buna dimineata ,floricelelor, dar nu mai vreau cate un mesaj dupa fiecare postare
faceti ceva big hug big hug big hug big hug
Sus In jos
VYKY




Mesaje : 91
Data de inscriere : 06/03/2010

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mar 17, 2010 1:06 pm

Buna ziua doamnelor!
Sus In jos
kikilina

kikilina


Mesaje : 7
Data de inscriere : 14/03/2010

Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 12:32 pm

kiar nu ma vede nimeni ca sufar? Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 6440 Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 6440 Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 6440

intrebam si yo cum sa ma deconectez Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 53653 Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 53653 Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 53653 Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 53653 Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 53653
Sus In jos
Continut sponsorizat





Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara   Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Buna dimineata....Buna ziua......Buna seara
Sus 
Pagina 3 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Cafeaua de dimineata
» Pa....La revedere.....Pe curand

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Totul despre Plante :: Diverse :: Salutari-
Mergi direct la: